AvivaSA reklamı beni kışkırtıyor..:)

AvivaSA'nın son reklamını izlediniz mi? Müthiş eğlenceli, kıpır kıpır...:) Henüz izlemeyenler Medyaloji.net adresinden de izleyebilir. "Saç saç" isimli reklam filmindeki mesaj şu: Paranı saçma, AvivaSA ile biriktir...

Y&R Reklamevi'nin imzasını taşıyan reklamda kullanılan ironi çok başarılı. Ama, yaklaşık 35 saniyelik reklamın 30 saniyesinde sunulan eğlenceli hayatın, çok daha cazip göründüğünü söylemeliyim:) Reklama özel hazırlanan müzik de çok başarılı. Coşkuyla doluyor insanın içi.

Diyorum ki, acaba reklamveren bir sigorta şirketi değil de, bir kredi kartı markası olsa daha mı iyi olurdu? Yani, bu reklam bana para biriktirme değil, harcama hissi veriyor...:)


Yorumlar

 1. DDB&co ve Bülent karpat derim :)

  YanıtlaSil
 2. izlemedim ama evet dediğin gibi olmalı.
  :)

  YanıtlaSil
 3. Sizi okudukça ben hiç reklam izlemedigimi farkettim. Gerçekten pek çok reklamla burda karşılaşıyorum ama ben bu reklamları bilmiyorumki diyorum :)

  YanıtlaSil
 4. Aslı:
  Ben severim reklam izlemeyi:) TV izlerken, reklam kuşaklarını asla zaplamam... Mesleğim de iletişim olunca, reklam hem işim hem hobim oluyor:)

  YanıtlaSil
 5. http://reklamyorumcusu.blogspot.com/2011/12/kamu-spotu-olacak-reklam-avivasa.html#!/2011/12/kamu-spotu-olacak-reklam-avivasa.html

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Gerçeğe Çağrı! İyi bir aksiyon filmi...

Harika bir aksiyon filmi...

Behzat Ç. ve Renault Symbol...