Campaign Türkiye'nin referansları güçlü...

Reklam, medya ve pazarlama iletişimi sektörlerine büyük katkılar sağlayacağını düşündüğüm yepyeni bir dergi geliyor: Campaign Türkiye... Derginin tanıtım filminde ise sektörün önemli isimlerinden görüşler yer alıyor. Yani referanslar güçlü..:)

Türkiye'de 1 Ocak itibariyle piyasaya çıkacak olan Campaign dergisi, İngiltere'nin en büyük yayın grubu olan HAYMARKET tarafından İngiltere, Avrupa ve Amerika'da 1968 yılından beri yayınlanıyor.

Türkiye'de Lift Content Factory tarafından yayınlanacak Campaign Türkiye'nin kadrosunda güçlü isimler var. Derginin Genel Yayın Yönetmenliğini Tolga Tuna üstleniyor. Yazı İşleri Müdürü ise Marketing Türkiye'nin deneyimli ismi Burçin Tarhan.

Ülkemizde uzun zamandır başarıyla yayın yapmakta olan Marketing Türkiye, Mediacat, The Brand Age dergilerinin yanısıra www.medyaloji.net, Halkla İlişkiler Platformu'nun yayını olan www.halklailiskiler.com.tr ve yakın zamanda TÜHİD Başkanı Fügen Toksu'nun genel yayın yönetmenliğinde yayına hayatına başlayan www.halklailiskiler.com siteleri var.

İnanıyorum ki Campaign Türkiye, hem yayıncılık kanadında bir canlılık ve değişim sağlayacak hem de sektöre önemli katkılar sağlayacak. Campaign Türkiye, 2012'nin benim için güzel müjdelerinden bir diğeri (ilkini zaten biliyorsunuz, The Hobbit). Derginin ilk sayısını heyecanla bekliyorum:)


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Gerçeğe Çağrı! İyi bir aksiyon filmi...

Harika bir aksiyon filmi...

Behzat Ç. ve Renault Symbol...